Tavsiye Et. Yazdır

Lisansüstü Eğitim Almak İsteyenler.....

Başvuru Gruplarımıza Katılmak Süretiyle Daha Uygun Şartlarda Eğitim Alın...

Akademik Topluluklara ve Kurumlara Uygulanan İndirimlerden Faydalanın...

Akademisyenlerimizden Alacağınız Ücretsiz Kolaylaştırıcı Eğitimle Bilgisayar Becerinizi Geliştirin. Bu Sayede Ödevlerinizi, Projelerinizi ve Tezlerinizi Daha Kolay Yapın...

Ücretsiz Başvurunuzu Yapın ve Sonra Size Sunulan Alternatiflerden En Uygununu Seçin...

Unutmayın Tek Başınıza Pazarlık Gücünüz Bulunmuyor Ancak Basvuru Yeri Danışmanlarının ve Akademisyenlerinin Grup İndirimi ve Pazarlık Gücünden Faydalanabilirsiniz...

Başvurudan Önce Lütfen Aşağıdaki Yazıyı Okuyunuz!!!

*Yüksek Lisans ve Doktora Ön Başvurularınızı Üye Girişi Yaptıktan Sonra Soldaki Lisansüstü Başvurusu Menü Linkinden ya da Bu Yazının En Altındaki Butondan Yapabilirsiniz.

*Başvurduğunuz alanın her üniversitede karşılığı olmayabilir. Bu urumda Başvuru Merkezimiz başvurduğunuz alana uygun alternatif programları sizin tercihiniz sunmaya çalışacaktır.

*Bu ön başvuru bu alanda eğitim almak isteyen kişileri biraraya getirmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede sizlerin tercihlerine en uygun şartlarda eğitim almanız ve başvurunuzun bireysel olmasına rağmen grup indirimlerinden faydalandırılmanız hedeflenmektedir. www.basvuruyeri.com ilişkide olduğu kurumlar vasıtasıyla, bu eğitimleri öğrenci tercihleri, sayısı ve eğitici tercihleri çerçevesinde üniversitelerin liste fiyatlarından daha uygun fiyatla size sunmaya çalışmaktadır.

*Size sunulan tercihlere dayalı olarak Yüksek Lisans ve Doktora kaydınızdan sonra sorumluluk diğer öğrencilerde olduğu gibi kayıt yaptırdığınız üniversitede olacaktır. 

*Bu aşamada, Yüksek Lisans-Doktora gruplarına ücretsiz ön kayıt alınmaktadır. Bu ön kayıtlar sonrasında üniversitelerin özel grup fiyatları beğeninize sunulacaktır. www.basvuruyeri.com gruplarına yapacağınız başvuru üniversitelere yapılmış resmi başvuru değildir. Dolayısıyla bireysel başvuru yapmayı da düşünüyorsanız başvuru tarihlerini ayrıca takip ediniz.

Yüksek Lisans ve Doktora Gruplarına Başvuru(Önce Üye Girişi) 

Tanımlanmış Sayfalardaki İçeriklerin Sorumluluğu Sayfa Sahipleri Üzerindedir.!!!İçerik, Akademik Metin ve Araştırma Metinlerini Kaynak Göstermeden Kullanmayınız!!!